Mitsubishi > Elektrikli Forkliftler > FBN Serisi

mitsubishi_elektrikli_forklift_fbn

FBN Serisi Elekrikli Forklift 4 tekerli pnömatik şekilli sert lastikler 2.5 - 3.5 ton

EDiA EX hakkındaki her şey güven verir. Mitsubishi'nin ürettiği sağlam, kaliteli basit ve etkin tasarım... ve işin her zaman tek seferde tamamlanmasını sağlayan hassas ve sezgisel kontrol. Etkileyici rezidüel kaldırma kapasitesine sahip olan EDiA EX kaldırma için ihtiyacınız olan enerjiyi verir ve daha ağır yükleri 7 metreye kadar varan yüksekliklere kaldırır. Öte yandan çift tahrikli motorları ve 100 ° arka aks direksiyon bu güçlü forklift performansını en dar alanlarda bile kullanacak çevikliği sağlar.

Bunu aynı zamanda güvenli bir şekilde yapar. Tek kollu direksiyon simidinden akıllıca açı verilmiş denge ağırlığına kadar her özellik sürücünün elindeki işi mümkün olduğunca çok yönlü olarak görmesini sağlar. Pahalı göz boyayıcı özellikler değil, sadece harika bir forklift tasarımı söz konusudur. Ek olarak, IPX4'e uygun su geçirmez ve sızdırma yaş disk frenleri sayesinde bu forklift hijyenik ve sıfır emisyonlu ortamlardan (dahili frenler fren tozunu ortadan kaldırır) yağmur altında yapılan yüklemelere kadar her yerde çalışabilir. Ancak EDiA EX'in en iyi yönü sürüştür. Direksiyon başına geçtiğiniz andan itibaren her şeyin yolunda olduğunu hissetmeye başlarsınız. Sürücü o anda kendini evinde hisseder ve ilk günden itibaren en yüksek performansıyla çalışır.

Özellikler

Sensitive Drive System (SDS) kalkış ve duruş hareketlerini yumuşatır, çevikliği artırır ve aracı operatörün ayak hareketlerine göre adapte eder.

Dar alanda çeviklik sunan arka aks 100° dönerken, çift tahrikli motor anlık ve sorunsuz nokta dönüş yapar ve ilk "itme"ye ihtiyaç duymaz.

Dokunmaya hassas parmak ucu kontrol düğmeleri doğal bir his ve yay yüklemeli tepki verir: Daha hassas kontrol için nazikçe dokunun.

Akıllı dönüş kontrolü

dönüş açısını hisseder  ve manevra öncesinde hızı azaltarak maksimum stabilite ve hassas ve pozitif viraj alma sağlar.

Mükemmel eğime sahip direksiyon ve hafif ancak kontrol hissi veren optimum direksiyon boyutu her hızda güven verir ve manevra kabiliyeti sunar.

Sızdırmaz ıslak disk frenleri dış elemanlardan korur ve neredeyse hiç bakım gerektirmez.

Yeni F2 düğmesinin başparmakla

basitçe kontrol edilmesi sayesinde, gözünüzü yükten ayırmadan diğer düğmeli kontrollerle yaptığınız işin iki katını yaparsınız. Seçenekler arasında kelepçe serbest bırakma ve otomatik eğim merkezlemesi yer alır.

Kolay ve hassas eğme ve yana yatırma önemli ve zor hareketlerin daha hızlı ve güvenli yapılmasını sağlar.

Ekstra geniş giriş basamağı her tür ayakkabıyla güvenli ve kaymadan girişçıkış olanağı sunar.

mitsubishi_elektrikli_forklift_fbn
mitsubishi_elektrikli_forklift_fbn
mitsubishi_elektrikli_forklift_fbn

 

Operatör mahalli ve Controller


Yeni F2 düğmesinin başparmakla basitçe kontrol edilmesi sayesinde, gözünüzü yükten ayırmadan diğer düğmeli kontrollerle yaptığınız işin iki katını yaparsınız. Seçenekler arasında kelepçe serbest bırakma ve otomatik eğim merkezlemesi yer alır.

Optimize edilmiş pedal konumu ve her pedal için ergonomi  göz önünde bulundurularak seçilmiş konum, şekil ve açı kullanım rahatlığı sunar ve uzun vardiyalarda bile ayak bileklerini yormaz.

Tam renkli, net ve bilgilendirici  ekrandaki yazılar her açıdan ve hatta doğrudan güneş ışığına maruz kaldığında bile kolayca okunabilir. Operatörün gerektiğinde bir bakışta göz atabileceği şekilde mükemmel konumlandırılmış olan ekran, genel görüşü de etkilemez.

ErgoCentric ayarlanabilir kol dayama yeri elin doğal bir konumda olmasını sağlar ve tek elle kolayca ayarlanarak sakatlık riskini ve yorgunluğu minimuma indirir.

Tamamen ayarlanabilir sürüş konumu her operatörün kendine özgü ihtiyaçlarına göre mükemmel koltuk, kol ve direksiyon konumunun elde edilmesini sağlar.

Araçta, kabin içinde kullanılacaklar için geniş bir saklama alanı vardır ve buralara not tahtası, cep telefonu, içecek şişeleri ve kalem kolayca erişilecek şekilde konulabilir.

Geniş ve açık kabin hızlı ve ergonomik erişim sağlar ve bir dizi konforlu sürüş konumuna imkan sunar.

Ergonomik paneller ve kapaklar  engelsiz ve kolay bir kabin girişi sağlar.

Ekstra geniş giriş basamağı her tür ayakkabıyla güvenli ve kaymadan girişçıkış olanağı sunar.

Düz ve derli toplu zemin ve özellikle geniş olan ayak boşluğu bölmesi daha fazla konfor sağlar ve dikkat dağınıklığının önüne geçer.

Uzatılmış tutma çubuğu, boyu ne olursa olsun tüm sürücülere yardımcı olur.

Dokunmaya hassas parmak ucu kontrol düğmeleri doğal bir his ve yay yüklemeli tepki verir: Daha hassas kontrol için nazikçe dokunun.