Mitsubishi > Dizel Forkliftler > GRENDIA ES FD15-35N Serisi

mitsubishi_dizel_forkliftler_grandai_es

FD15-35N Serisi 
Dizel Forklift 
4 tekerli pnömatik şekilli sert lastikler
1.5 - 3.5  ton

Operatörün maksimum verim alması için geliştirilen IC motorlu yük dengeli GRENDIA ES tipi forkliftler, en iyi standartları en düşük kullanım maliyetleri ile kullanıcısına sunar. Sıra dışı duşuk yakıt ekonomisi, uzun omurlu aksamlar ve duşuk bakım maliyeti sağlayan ozel tasarımı ile Grendia mukemmel bir iş ortağıdır. Dahası, gelişmiş bir cok ozellik opsiyonel değil Standart olarak sunulurken paranızın gercek değerini alırsınız.

Grendia forkliftleri, yuksek performans ve verimlilik, duşuk emisyon ve yakıt tuketimi sunmaktadır. Ayrıca ergonomic tasarımıyla ve calışırken cıkardığı gurultunu ve titreşimin minimum duzeyde olması nedeniyle operatorler icin keyifli ve guvenlir bir suruş imkanı sunar. Sonuc olarak calışma koşulları ne olursa olsun Mitsubishi Forkliftlerine terettudsuz guvenebilirsiniz.

Önemli özellikler

Gelişmiş dizel teknolojisi yakıt tüketimini azaltırken tam ve temiz yanma sağlayarak gürültü seviyesini de düşürür.

Üç yollu katalitik konvertör standart olarak takılır . Eksoz emisyon değerlerini en düşük seviyelerine doğru azaltır.(Sadece LPG Modellerde)

Integrated Presence System IPS (Akıllı Güvenlik Sistemi)

 operatörün koltukta olmadığı durumlarda aracın sürüş ve hidrolik fonksiyonlarını engeller.

Pin Kodlu çalıştırm Yetkisiz ve uygunsuz kullanımı önlemek için sürücüye özgü ayarlar standart olarak dahil edilmiştir.

Ağır -hizmet tipi net görüş

sağlayan asansör ve çatal sitemi ile daha hızlı hareket kabiliyeti sayesinde emniyetli taşıma ve yük kaldırmayı sağlar.

Sağlam konstruksiyonu,  yüksek stabilite, sağlamlık ve koruma gibi özellikleri temin etmek üzere tasarlanarak titizlikle test edilmektedir.

Rahat görüş ergonomic tasarım ve kolay erişilebilir kontroller sayesinde operatörleriniz artık daha az yorulacaklar.

mitsubishi_dizel_forkliftler_grandai_es
mitsubishi_dizel_forkliftler_grandai_es

mitsubishi_dizel_forkliftler_grandai_es

 

Parmak ucu Hidrolik Kontrol

mitsubishi_dizel_forkliftler_grandai_es

Entegre kontroller ve kol desteği 

En iyi olan daha da iyiye gidiyor

Mitsubishi yaklaşık yirmi yıl kadar önce ilk parmak ucu kontrol ünitesini geliştirdiğinde tasarımcıları, havacılık sektöründe kazandıkları 'fly-by-wire' (elektronik kumandalı uçuş) teknolojisinde güçlü bir miras bıraktılar. 

Bugün, çoğu nesillerin tasarım iyileştirmelerinden sonra ödüle layık görülen Mitsubishi parmak ucu kontrol sisteminin malzeme taşıma sektöründe en iyisi olduğu kabul edilir. Mükemmel kontrolün gerektiği uygulamalarda idealdir ve sürücü ergonomilerinde son noktadır. Son versiyonun sundukları: fully adjustable armrest optimum pozisyonu sağlar ve operatöre bilek rahatlığı sunar. beş parmak ucu kola kadar dört hidrolik fonksiyona kadar olanlar için ek komut düğmeleri gerekirse diğer fonksiyonlar için programlanabilir hasssasiyet operatörlerin ve farklı uygulamaların ihtiyacını karşılamak için Görünür acil durum butonu ek güvenlik için