Mitsubishi > İstif Makinaları > PREMIA ES

Mükemmel performans..
koşullar ne olursa olsun

mitsubishi_istif_makinalari_premia_esPBP16-20N2 Serisi Yaya Kumandalı Transpalet AC 1.6 - 2.0 ton

En zorlu ve dar alanlarda bile ustun performans gostermek uzere tasarlanmış olan PREMIA ES serisi akulu transpaletler, size kapsamlı yuk taşıma imkanları sunuyor. İster bir ust modele gececek olun, ister kısa mesafede yuk taşıyacak olun, ister uzun mesafede yuk taşıyacak olun, mutlaka ihtiyaclarınızı karşılayacak bir PREMIA modeli vardır.

Yüksek denge ve pazarın önde gelen yükseğe kaldırma özellikleri, düz olmayan satıhlarda kolay çalışma sağlar. Şasinin ve elektrikli sistemlerin yağmura ve sıçrayan sulara karşı korunması sayesinde, dış mekanda kullanım mümkündür. Olumsuz etkilere açık bileşeni olmayan, az bakım gerektiren tasarım, arıza olasılığını en aza indirir ve bakım maliyetlerini düşürür.

Teknik Bilgileri

Özel yalıtılmış şase sayesinde toza, kire ve diğer parçacıklara karşı üstün koruma sağlar.Yağ dolgulu, yalıtımlı şanzıman darbelere karşı dayanıklıdır. Sessiz ve sarsıntısız çalışır. Az bakım gerektirir.Yüksek verimliliğe sahip elektronik sistemdeki features waterproof components for maximum reliability - even in moist conditions.

 

Kaynaklı sağlam çatallar ve palate kolay girmesi için yuvarlatılmış çatal uçları ekstra mukavemet ve dayanıklılık sağlar.Sektörün önde gelen kaldırma yüksekliği (135mm) hasarlı paletlerde bile dik yokuşlarda ve yükleme iskelelerinde kolay kontrol sağlar.Yüksek denge , iki yük tekerleğine ek olarak tahrik tekerleğininin yanındaki birbirine bağlı iki kastor tekerlek tarafından sağlanır.

 

Cok yonlu aku bolmesi, farklı kapasitelerde DIN ve BS türündeki aküler için ve kullanıcıların ihtiyaçlarını maksimum düzeyde karşılamak üzere tasarlanmıştır.İki performans seceneği, güvenliği, performans verimliliğini ve üretkenliği artırır.Geniş, askıda katlanır platform PBP20N2R'de uzun mesafeli kullanımlar için maksimum 6 km/saat hızla operatöre rahat sürüş sağlar.

mitsubishi_istif_makinalari_axia_es
mitsubishi_istif_makinalari_axia_es
mitsubishi_istif_makinalari_axia_es

 

 

Kilit özellikler

 

 

Sürüş

 

Elektrik ve kontrol sistemleri

Frenler

Rejeneratif frenleme aşınmaları önler ve etkili bir kontrol sağlar.Park frenleri, yokuşlarda ekstra güvenlik için güç kapatıldığında otomatik olarak aktif olur

Güçlü AC tahrik motoru şasi plakasının üzerine yerleştirilmiştir ve şaseyi çeşitli etkenlere karşı korur.Yağ dolgulu, yalıtımlı şanzıman darbelere karşı dayanıklıdır. Sessiz ve sarsıntısız çalışır. Az bakım gerektirir.

Programlanabilir kontrolcü operatör ihtiyaçlarına gore hızlanmayı, sürüşü ve frenlemeyi ayarlar.Arac bilgisayarı teşhis sistemi ve arızalı bellek dizini, bakım çalışmalarını hızlandırır ve hasar oluşmasını önler.

İçerdiği seçenekler:

 

Farklı uygulamalar icin tahrik ve yuk taşıma secimi 

Palet giriş ve cıkış silindirleri 

Geniş ceşitlilikte catal boyutları 

Soğuk hava modifikasyonu (sınıf III, -35°C) 

Yuk arkalığı 

Hızlı ve/veya cift aku değiştirme cihazı (PBP18N2 ve PBP20N2) 

LED Calışma lambası (PBP20N2R) 

Calışma saati gostergeli cok fonksiyonlu ekran 

Aksesuarların monte edilmesi icin, ekipman cubuğu 

Tek yuklemeli tekerler (PBP16N2'de standart) 

İzolasyonlu entegre aku şarj cihazı (PBP20N2R haric) 

375 Ah aku (PBP20N2 ve PBP20N2R) 

Dumen kolu uzerindeki parmak ucu kolları 

PIN kodu unitesi (PBP20N2R)