Mitsubishi > Elektrikli Forkliftler > FB10-15KRT PAC Serisi

 

FB10-15KRT PAC Serisi
1.0 - 1.5 ton
Elekrikli Forklift
3 tekerli pnömatik şekilli sert lastikler
24 Volt AC


Ultra kompakt ve manevra kabiliyetli. Aynı zamanda büyük bir forkliftin niteliklerine sahip 


Ultra kompakt tasarımı ve inanılmaz manevra kabiliyetiyle mükemmel FBKRT PAC serisi dar depo koridorları, konteynırlar gibi sınırlı çalışma alanlarında rakipsizdir. 24 volt akü ve verimli AC motorla donatılmıştır. Hergün birkaç saatlik iş için ekonomik ve üretken bir forklifte ihtiyacınız varsa bu seri sizin için mükemmel seçim olacaktır.
FBKRT PAC'in kullanımı son derece kolaydır öyleki minimum talimatla herkes kullanabilir. Küçük boyutuna ve düşük fiyatına rağmen diğer büyük elektrikli Mitsubishi forkliftlerle çoğu önemli özellikleri aynıdır. Örneğin güçlü, mükemmel, sessiz performans, yüksek stabilite, mükemmel seviyelerde operatör konforu, ergonomik, güvenli olması, her kullanıcı ve uygulamanın ihtiyaçlarını karşılamak için tam programlanabilirliği.

 

Özellikler

Olağanüstü görüş özelliği Yenilikçi yüksek mukavemetli tasarımı boyunca olağanüstü görüş özellipğine sahiptir. Açık görüşe izin veren asansör sürücü

Güçlü AC tahrik motoru ani hızlanma kusursuz, sakin ve kontrollü bir iş için yüksek hızlarda bile yüksek tork sağlar.

Powerful AC hydraulic motor mükemmel çok yönlülüğü ile yük, yapılacak iş ve sürücü kombinasyonuna göre hızlanma, sürüş hızı, kaldırma/indirme hızı ve frenlemeyi ayarlar.

Küçük dönme çapı Forklift kendi boyutu etrafında bile dönebilir. Çok dar alanlarda iş yapabilir.

PIN kodu girişli yeni nesil kontrol sistemi mükemmel

çok yönlülüğü ile yük, yapılacak iş ve sürücü kombinasyonuna göre hızlanma, sürüş hızı, kaldırma/indirme hızı ve frenlemeyi ayarlar.

Performans ayarları ön ayar modu içerir, özel ekipmanlara gerek duymaksızın ani programlama yapmaya izin verir.

Bütünleşik diyagnoz ve hata hafıza dosyası operatörü ve servis mühendisini problemlerle ilgili uyarır, servisi hızlandırır ve hasarları önlemede yardımcı olur.

Integrated Presence System IPS (Akıllı Güvenlik Sistemi)

  ek güvenlik için el freni alarmı, emniyet kemeri uyarı lambası, hidrolik ve sürüş kitleme sistemi sağlar.

Ayarlanabilir kol destekli ergonomik operatör kompartmanı ayarlanabilir direksiyon kolonu, kısa ve kolayca ulaşabileceğiniz hidrolik kollar ve en kolay ulaşabileceğiniz şekilde pozisyonlandırılmış diğer kontrol elemanlarıyla donatılmıştır. Tüm bunlar sürücünün rahatlığını ve kusursuzluğu artırmak için yapılmıştır.

Uzun servis aralığı (500 saat), AC motorların düşük bakım gereksinimi, frenler, Can-Bus elektrik sistemi ve diğer bileşenler duraksamayı azaltır ve size müthiş tasarruf sağlar.

mitsubishi_elektrikli_forklift_fb10
mitsubishi_elektrikli_forklift_fb10
mitsubishi_elektrikli_forklift_fb10

Sürüş


Kontrollü iniş eğimlerde forkliftin güvenli kullanımı sağlar.

Yüksek enerji verimli AC motor güçlü rejeneratif frenleme boyunca son derece verimli enerji çevrimiyle birlikte sizin için daha uzun vardiyalar ve daha az şarj demektir.

Güçlü AC tahrik motoru ani hızlanma kusursuz, sakin ve kontrollü bir iş için yüksek hızlarda bile yüksek tork sağlar.