Mitsubishi > Elektrikli Forkliftler > FB16-20(C)PN Serisi

mitsubishi_elektrikli_forklift_fb16-20

FB16-20(C)PN Serisi
Elekrikli Forklift
4 tekerli pnömatik şekilli sert lastikler
1.6 - 2.0  ton

25 yıldan fazla bağımsız testler, "sürülebilirlik" in forklift verimliliğini artıran tek önemli faktör olduğunu göstermektedir. Bu gerçekleştiğinde, operatör makine ile birinde - düşünmeden. Hiçbir sürpriz yok. Tamamen kontrol altında.

Mitsubishi EDiA EM, sürülebilirliği ile ünlüdür. Tasarımcılarımız, her şeyin sezgisel ve doğal hissetmesini sağlıyor ve dikkat dağıtıcı etkileri ortadan kaldırıyor. Üstelik, sınıfında en iyi performansı sunar, sağlam, mükemmel çevik ve endüstri lideri birçok özellik barındırıyor. Sağlam dört teker aralığı, dar koridorlarda olağanüstü çevik olan yedi üç tekerlek modeli ile ortaklık yapıyor.

 

Teknik özellikler

Islak disk frenleri EDİA'yı ıslak ve kirli çalışma ortamlarında korumak ve gıda sektörü için temiz bir makine yaratmak için dayanıklı IP54 standartlarındadır ve bakıma gereksinim duymaz.

Elektronik el freni is automatically applied whenever the operator leaves the seat and can also be activated by simply pressing a button.

Otomatik yokuş desteği bir eğimde gaz pedalı bırakıldığında kazara geri yuvarlanmayı önlemek için fren uygular.

 

Hassas direksiyon;

 

küçük direksiyon çapı, zorlamayan direksiyon simidi ve akıllı dijital yönlendirmesi sayesinde güven, kontrol ve konforu artırır.

Kontrollü Köşe Tutma Sistemi (CCS), direksiyon açı ile orantılı olarak azami sürüş hızını sezgisel olarak azaltarak güvenli dönüşlere yardımcı olur.Eri merkezli kabin tasarımı, girmesi kolay, her şeyi kolay erişilebilir tutan geniş, pratik bir kabin sunar, olağanüstü her yönlü görüş ve En uzun vardiya boyunca rahattır.

Çok fonksiyonlu renkli ekran

 
Ekran direkt güneş ışığında bile net, parlak bir ekran sağlar ve hız göstergesi, akü deşarj düzeyi, performans modu ve diğer kamyon verileri içerir.

Su geçirmez: Şasi boyunca IPX4 standartlarını; motor, fren ve diğer önemli parçalarında IP54 özelliklerini güçlendirmek için su geçirmezdir. EDİA çevreyi korurken aynı zamanda kendi kendini de korur.

 

 

 

 

mitsubishi_elektrikli_forklift_fb16-20
mitsubishi_elektrikli_forklift_fb16-20
mitsubishi_elektrikli_forklift_fb16-20

Operatör mahalli ve kontroller

Çok fonksiyonlu renkli ekran, doğrudan güneş ışığında bile net, parlak bir ekran sağlar ve hız ölçer, akü deşarj düzeneği, performans modu ve diğer kamyon verileri içerir.Eri merkezli kabin tasarımı, girilmesi kolay, her şeyin içinde bulunduğu geniş, pratik bir kabin sunar Kolay ulaşım, olağanüstü çok yönlü görünürlük ve en uzun vardiya boyunca konforludur.

Hassas direksiyon; küçük direksiyon çapı, zorlamayan direksiyon simidi ve akıllı dijital yönlendirmesi sayesinde güven, kontrol ve konforu artırır.

Düşük ses seviyeli tasarım, operatörün kulağındaki ses seviyesinin son derece sessiz olmasını sağlar - 67 dB'den (A) daha düşüktür.