Mitsubishi > Elektrikli Forkliftler > FB13-20(C)PNT Serisi

 

FB13-20(C)PNT Serisi
Elekrikli Forklift
3 tekerli pnömatik şekilli sert lastikler
1.3 - 2.0  ton

25 yılı aşkın süredir yapılan bağımsız testler 'sürülebilirliğin' tek başına forkliftin verimliliğini, geliştiren en önemli faktör olduğunu göstermektedir. Bu edinildiğinde, düşmeksizin makinede kontrol sahibi operatördür. Tamamen kontrol altında.

Mitsubishi EDiA EM sürülebilirliği ile meşhurdur. Tasarımcılarımız her şeyin sezgisel ve doğal olduğundan ve dikkat dağıtıcı unsurların elimine edildiğinden emin olurlar. Dahası sınıfının en iyi performansını sunar ve üstün derecede çevik olarak imal edilmiştir ve pek çok endüstri lideri özelliği ile iftihar eder. Dayanıklı dört tekerlekli aralığı dar geçitlerde son derece çevik yedi üç tekerlekli model ortak çalışır.

Önemli özellikler

Islak disk frenleri EDİA'yı ıslak ve kirli çalışma ortamlarında korumak ve gıda sektörü için temiz bir makine yaratmak için dayanıklı IP54 standartlarındadır ve bakıma gereksinim duymaz.

Elektronik el freni is automatically applied whenever the operator leaves the seat and can also be activated by simply pressing a button.

Otomatik yokuş desteği bir eğimde gaz pedalı bırakıldığında kazara geri yuvarlanmayı önlemek için fren uygular.

 

Hassas direksiyon;

 
küçük direksiyon çapı, zorlamayan direksiyon simidi ve akıllı dijital yönlendirmesi sayesinde güven, kontrol ve konforu artırır.

Controlled Cornering System (CCS) assists safe turning by intuitively reducing the maximum travel speed in proportion to the steering angle.

ErgoCentric cab design delivers a spacious, practical cab that's easy to enter, keeps everything is in easy reach, offers exceptional all-round visibility and is comfortable throughout the longest shifts.

 

Çok fonksiyonlu renkli ekran

 
display provides a clear, bright screen - even in direct sunlight - and includes speedometer, battery discharge meter, performance mode and other truck data.

Su geçirmez: Şasi boyunca IPX4 standartlarını; motor, fren ve diğer önemli parçalarında IP54 özelliklerini güçlendirmek için su geçirmezdir. EDİA çevreyi korurken aynı zamanda kendi kendini de korur.

 

 
mitsubishi_elektrikli_forklift_fb13_3
images/mitsubishi_elektrikli_forklift_fb13_2
images/mitsubishi_elektrikli_forklift_fb13_1

Detaylı İşlevleri:

 

Kilitlemeler

 
İstenmeyen kaldırma, indirme, eğilme ve sürüşü önler 
Otomatik uyarıcılar 
Sürücüye emniyet kemerini bağlamasını ve el frenini çekmesini hatırlatır. 
Elektronik el freni (Sadece IPS2) 
Sürücü koltuğunu terkettiğinde otomatik uygulanır. 


Sürüş

Verimli tahrik (ve kaldırma) motorları enerji tüketimini ve zaman kaybını minimize etmek için güçlü rejeneratif frenleme ve gelişmiş elektrikli direksiyon teknolojisiyle donatılmıştır.