Mitsubishi > İstif Makinaları > SBV16N Serisi

Her durum için ihtiyacınız olan...
her durumda

mitsubishi_istif_makinalari_sbvn16nPBP16-20N2 Serisi Yaya Kumandalı Transpalet AC 1.6 - 2.0 ton

Mükemmel görünümü, kompakt yapısı ve olağanüstü manevra kabiliyetiyle SBV16N serisi en dar koridorlarda ve en küçük çalışma alanlarında işinizi görmek için tasarlandı. Ağır yükleri 5.4 metreye kadar kusursuz ve etkin bir şekilde istifler. Seride ayrıca yokuşlardaki çalışmalar için artırılmış zemin boşluğu yüksekliğine sahip 'initial lift' yani 'i' modelleri ve değişik palet genişliklerine ayarlamaya izin veren dar yük denge ayaklı versiyonlu modeller vardır. Ek olarak tüm modeller uzak mesafeler için hızlı sürüş hızına sahiptir ve operatöre yaya ve binmeli modlar arasında seçim şansı sunar.

Asılı sürüş platformu ve koruyucu yan barlar kullanılmadığı zaman katlanılıp kaldırılabilir ayrıca kullanıldığı zamanda operatöre denge ve güvenlik sağlar. Hem binilip hemde yürüyerek kullanıldığında son teknoloji yeke kolu tasarımı operatörün elini korur; güvenli, konforlu ve kontrollü bir operasyon için herşeyi elinizin altında kolay ulaşabileceğiniz yerde tutar.

Teknik Bilgileri

Güçlü AC motor yüklü durumda bile yüksek sürüş hızı (9km/h'e kadar) ve ivme demektir. Ayrıca kusursuz, gürültüsüz, kontrollü operasyon, uzun vardiye çalışmaları ve düşük bakım gereksinimleri anlamına gelir. Koşullar ne olursa olsun şasi ve asansörün dayanıklığı uzun komponent ömrü verirken AC teknolojisi kusursuz, gürültüsüz güçlü bir performans verir ve komponent aşınmasını minimuma indirger.Uzun servis aralığı masrafları kısar ve kullanım dışında kalma süresini en aza indirger.

 

Rejeneratif frenleme efektif kontrol ve uzun vardiya ömrü demektir ayrıca fren aşınmasını azaltır.Küçük dönme çapı along with compact chassis and excellent visibility through mast allows exceptional manoeuvrability.Kusursuz hidrolik tüm modellerde oransal kaldırma ve indirmelidir. Yüklerin dengeli olması için sarsıntısız asansör ve çatal hareketleri sağlarYenilikçi Visionmast Teknolojisi Visionmast eşsiz bir ileri görüş özelliği ve mükemmel kaldırma becerisi sunar.

 

Asansör çeşitleri tripleks (5.4metreye kadar kaldırma) ek olarak dubleks ve simpleks: Hepsi serbest kaldırma seçeneğiyle mevcut.Konik çatal uçları palete mükemmel giriş izni sağlar ve açılı girişi kolaylaştırır.Mükemmel dengeli sağlam mukavemetli asansör ve verimli hidrolikler tüm yüklerin dengeli kontrolü için yüksek rezidüal kapasite sunar

mitsubishi_istif_makinalari_sbvn16n
mitsubishi_istif_makinalari_sbvn16n

 

Operatör mahalli ve Controller

Yavaş ilerleme hızı fonksiyonu ve kumanda kolu kilidi maksimum kontrol ve güvenlik için standart olarak vardır.Çapraz bar yapısı operatör ve makine güvenliği için operatörün elinden ve kumanda kolundan tüm engelleri uzak tutar.

Kolay kullanımlı kontroller, yorulmayı azaltır ve üretkenliği artırır.Alüminyum kumanda kolu hafif ama çok sağlamdırKauçuk tutamaklar kolay kontrol için konforlu, kaymaz ve ergonomik yapıdadır

Kaldırılabilir ana düğme istifleyicinin yetkilendirilmemiş kişilerce kullanımını önlemek için kontak anahtarı gibi kullanılabilirAçık, anlaşılır LCD panel operatör ve servis mühendislerini bilgilendirir. Bakım ve hasar koruma konularında yardımcı olur.

Visionmast

   
mitsubishi_istif_makinalari_sbvn16n
Devrimsel asansör tasarımı
Karşı konulamaz görüş, karşı konulamaz performans
Mitsubishi Visionmast sıcak ekstrüzyonlu imalat teknolojisiyle mümkün hale gelen bir gelişmedir. Yenilikçi tasarımı mükemmel görüş açısı sunar ve çok daha fazlasını.

Tipik olarak hidrolik silindirler ön görünümü kapatır. Tasarımcılar asansörün ilk basamağından itibaren hidrolik silindirleri çevreleyerek eşsiz bir ön görüş kalitesi yarattılar. Bu tasarım ayrıca rakiplerine göre daha sağlam bir yapı sunar ve aynı zamanda daha hafif ve kompakt bir yapı sağlar. Asansörü kaldırdığınızda son derece sağlamdır. Pazardaki diğer rakipleriyle karşılaştırıldığında çok daha az sallantılı mükemmel denge kabiliyeti sunar. Düşük ağırlığı ve mükemmel mukavemetiyle Visionmast oldukça yüksek artırılmış kapasiteye sahiptir.

Visionmast'ın ekstra faydaları:

Kompakt yapı
eşsiz ön görünüm sağlar.
gelişmiş görünürlük
daha güvenli ve kusrsuz çalışma sağlar.
sağlam, ama hafif asansör yapısı
Mükemmel rezidüal kapasite sunar.
sağlam,sallantısız tasarım
gelişmiş denge kabiliyeti sunar.
daha verimli ısı dağılımı
hidrolik yağ ve pompasının ömrünü uzatır.
kapalı hidrolik silindirler
hidrolik hortum ve kapaklarına daha az hasar
Visionmast bu seride standarttır.