Mitsubishi > Dizel Forkliftler > TREXiA EX Serisi

mitsubishi_dizel_forkliftler_trexiaTREXiA EX Serisi
Dizel Forklift 
6 tekerli pnömatik şekilli sert lastikler
10.0 - 16.0  ton

Sizden istenen uygulamalar bütçenize ve forkliftinize ağır gelebilir. Bu yüzden sizin için TREXİA EX 10-16 TON dizel forklifleri mükemmel kaldırma performansı ve bitmek bilmeyen güvenirlik için özellikle geliştirdik.

TREXİA EX'in güçlü performansındaki sır ikiz turboşarjından ve EURO 3B uyumlu dört silindirli Perkins motorunda saklıdır. Forkliftin 32 mph' ye kadar olan maksimum hızını düşürmeden, hızlanma sırasında mükemmel verim sağlar. 

Bir forklift buna rağmen sadece operatörün üretkenliği kadar üretkendir. Bu yüzden TREXİA EX'in kulllanımı son derece sezgiseldir. Çevre şartları ne olursa olsun operatöre potansiyellerinin maksimumunu kullanacakları kusursuz, tahmin edilebilir ve operatörü yormayan bir performans sunar. Kısaca TREXİA'da bir Mitsubishi forkliftten beklediğiniz herşey vardır ve hatta fazlası...

Özellikler

Güçlü dörtl slindirli Perkins motoru eski modellerler karşılaştırıldığında %13 daha fazla yakıt tasarrufu sağlar.İkiz turboşarj operatörün performansını maksimum yapmak için hızlı yanıt sunar.Partikül maddenin verimli yanması için az bakım gerektiren dizel partikül filtresinin pasif yenileme özelliğiyle seramik filtreye doğru akış olur.Optimal denge tasarımı ideal denge pozisyonunu sağlar ve maksimum rezidüal kapasiteyle daha küçük çaplarda dönüşe izin verir.

 

Yüksek görüş açısı sunan asansör operatöre mükemmel görüşü sağlamak için dar asansör kanallarını ve ince asansör silindirlerini kullanır.Tutamaklı geniş basamaklar operatör kompartmanına kolay ulaşım sağlar ve operatör hatalarını, kayma riskini, tökezlemeyi ve düşmeleri en aza indirger.Motor koruması standart olarak sürekli RPM değerlerini izler ve düzenler. Gerekli akışkanlar azaldığında hasar riskini azaltmak için güç çıkışını azaltır.

 

Premium bilgi ekranı yakıt seviyesinden akışkan sıcaklığına kadar performansı etkileyen sorunlar hakkında bilgilendirir. İyi bir bakım konusunda yardımcı olur.Düşük ses seviyeli tasarım özellikleri; kauçuk kaplanmış bileşenler, tam izole çelik motor kaputu, sarmal dişliler ve kaplama tekerlek kemerleri...Bunların Küçük boyutlu direksiyon simidi tam hidrostatik direksiyon sistemiyle birlikte operatörü yormadan kusursuz ve hızlı sürüş sağlar.

mitsubishi_dizel_forkliftler_trexia_ex
mitsubishi_dizel_forkliftler_trexia_ex
mitsubishi_dizel_forkliftler_trexia_ex

 

Elektrik ve kontrol sistemleri

 

 

 

Şasi ve Gövde

Motor koruması

standart olarak sürekli RPM değerlerini izler ve düzenler. Gerekli akışkanlar azaldığında hasar riskini azaltmak için güç çıkışını azaltır.

Integrated Presence System IPS (Akıllı Güvenlik Sistemi)

ek güvenlik için el freni alarmı, emniyet kemeri, ikaz lambaları, hidrolik ve kilir sistemleri sağlar.

Optimal denge tasarımı ideal denge pozisyonunu sağlar ve maksimum rezidüal kapasiteyle daha küçük çaplarda dönüşe izin verir.Sarsıntısız tahrik aksı ağır hizmet tipi uygulamalar için yükleme kapasitesini artırır.

mitsubishi_dizel_forkliftler_trexia_ex