Mitsubishi > Dizel Forkliftler >GRENDIA EX FD40-55N(B) Serisi

mitsubishi_dizel_forkliftler_grandai_ex FD40-55N(B) Serisi Dizel Forklift 4 tekerli pnömatik şekilli sert lastikler 4.0 - 5.5 ton

Sağlamdır, güvenilirdir ve sizin kadar sıkı çalışması için üretildi, sınıfının lideri GRENDiA EX zorluklar ne olursa olsun güvenilir, sınıfının lideri bir performans vaat ediyor. En zorlu uygulamalarda denendi ve test edildi, bu önceki sürümlerin başarısı üzerine inşa edilmiş akıllı bir tasarım olup, optimum performans sunar. 

GRENDiA EX'in çok yönlü Euro 3B uyumlu motorları, uzun ömürlü tasarımı ile birilikte, maksimum etkinlik ve verimlilik için GRENDiA'ın işletme masraflarını ve bakım talebini düşük tutar. Örneğin dizel modellerde, aksaklık sürelerini ve gecikmeleri önleyerek, çalışma sırasında kurumları otomatik olarak yakan ve bakım gerektirmeyen benzersiz bir dizel parçacık filtresi vardır.

Tamamen çevre dostu, GRENDiA EX gelişmiş bir genel tasarruf sağlamakla birlikte gürültü ve egzoz emisyonlarını minimum seviyede tutar. Islak diskli frenler dahil opsiyonel Flex Control paketi daha fazla tasarruf sağlar. Şanzımanı koruyup patinajı önlemekle birlikte, otomatik ayarlanabilir frenleme frenlerdeki aşınmayı azaltır ve 'hill hold' (yokuşta kalkış desteği) rampalarda ve yokuşlarda daha hızlı, güvenli ve konforlu çalışma sağlar.

Teknik Bilgiler

Şık ve gösterişli tasarım reflects this machine's power to work productively, non-stop, whatever the conditions.

Turbo şarjlı dizel motor EURO Stage IIIB standartlarını karşılarken 3.4 L motorun yakıt tasarrufunu ve 5.0 L motorun gücünü sağlar.

Bakım gerektirmeyen dizel parçacık filtresi maliyeti yüksek aksaklık sürelerini engelleyerek parçacık materyalleri kamyon çalışır vaziyetteyken etkin bir şekilde yakar.

Güçlü, net görüş sağlayan asansörler zorlu ortamlarda bile ağır yüklerin tam bir güvenle taşınmasını sağlar.

Sarsıntısız güç aktarma ünitesi iki ileri ve bir geri şanzıman ile maksimum sürüş hızına ulaşmayı kolay bir hale getirir. Gürültü ve titreşimi en aza indirir ve maliyetleri düşürmek için kayış yerine bakım gerektirmeyen dişliler kullanılır.

Geniş ürün seçeneklerine sahip yüksek kalite asansörler ve ataşmanlar her uygulama ve çalışma şartları için mükemmel uyum sağlarlar.

RapidAccess Özellikleri Kontrol ve bakım için tüm alanlara kolay erişim imkanı sunar.

Integrated Presence System 2 (IPS2) operatör yerinde olmadığı zamanlarda aracın hidrolik ve sürüş fonksiyonlarını engeller.

Opsiyonel parmak ucu hidrolik kontrolleri tamamen ayarlanabilir kol desteği sayesinde operatörlere rahat bir kullanım sunar.

Hidrolik kontrol kolları  ulaşılmaları ve kullanımları kolaydır.

mitsubishi_dizel_forkliftler_grandai_ex
mitsubishi_dizel_forkliftler_grandai_ex
mitsubishi_dizel_forkliftler_grandai_ex

 

Kilit özellikler

   
Frenler

Kampanalı fren sistemi az bir kuvvetle etkili bir frenleme sağlar. Bakım ve tamiratı da çok kolaydır.

Elektronik kontrollü el freni minimum çaba ile etkili bir fren sistemi sağlar. Operatörün diz ve bacak hareketlerini kısıtlamaz.

Sürüş

Turbo şarjlı dizel motor EURO Stage IIIB standartlarını karşılarken 3.4 L motorun yakıt tasarrufunu ve 5.0 L motorun gücünü sağlar.

Bakım gerektirmeyen dizel parçacık filtresi maliyeti yüksek aksaklık sürelerini engelleyerek parçacık materyalleri kamyon çalışır vaziyetteyken etkin bir şekilde yakar.

Geniş çaplı aks mili aşırı derecede dayanıklıdır ve çok az bakım gerektirir.

Ergonomik Hidrolik Kollar 

   

Kullanıcı Dostu Kol Tasarımı
Ulaşılması kolay verimlilik 
Mitsubishinin bünyesinde bulundurduğu tasarımcılar yüksek üretkenliğin yüksek kalite mühendislik ve tamamen kontrolü elinde bulunduran rahat bir ortama sahip ayrıca kendinden emin bir operatörün birleşimine bağlı olduğunu bilirler. Bizim kullanıcı odaklı forklift tasarımımız operatörün ihtiyaçlarını tüm ürün geliştirmelerinde en önemli noktaya koyar. 
Mitsubishi parmak ucu hidrolik kontrol ünitelerinin geliştirilmesinde öncü olmasına rağmen, çoğu kullanıcının halen kontrol kollarını tercih ettiğinin farkındadır. Diğer kontrol elemanlarımızla birlikte en uygun pozisyona yerleştirilmiş hidrolik kontrol kolları sürücü hatalarını azaltır ve hassasiyeti artırır.