Mitsubishi > İstif Makinaları > AXIA ES

Büyük performans...
en küçük yerlerde dahi

mitsubishi_istif_makinalari_axia_esSBP10-16N2 Serisi
Yaya Kumandalı İstifleyici
1.0 - 1.6  ton

Kompakt, kullanımı kolay ve çok yönlü AXIA ES istifleyiciler her ayarında mükemmel üretkenlik için geliştirildi. Ergonomik kontrol kolu, son derece kompakt enerji sistemi, dar şasi ve mükemmel görüş açısı sunan yapısıbinmeli araçların giremediğiblok istifleme gibi dar alanlarda mükemmel manevra kabiliyeti sunar.

İstifleyiciler 1.0, 1.2, 1.4, veya 1.6 ton kaldırma kapasitelerine sahiptir. Tüm AXIA ES modelleri bir sanat eseri olan kumanda koluna sahiptir. Güvenli, konforlu ve kontrollü iş için hem herşeyi el atında kolay ulaşabilecek yerde tutan hemde operatör elini koruyan bir yapısı vardır. 

Yokuş ve engebeli yüzey çalışmaları için 'initial lift(i)' modelleri sizin için en iyi seçim olacaktır. Dar yük denge ayaklı versiyonu SBP16N2S alta yerleştirilmiş paletleri 1200 mm yüksekliğe kadar çıkarabilir. Katlanabilir platformlar 1.2 tondan 1.6 tona kadar istifleyicilerde arasıra olan kullanımlar için mevcuttur.

Önemli özellikler

Özel yalıtılmış şase sayesinde toza, kire ve diğer parçacıklara karşı üstün koruma sağlar.Son teknoloji urunu kontrol kolu, üstün ergonomik tasarım, konfor ve emniyet sunar.Yüksek verimliliğe sahip elektronik sistemdeki bileşenler en nemli ortamlarda bile maksimum güvenirlik için su geçirmezdirKaynaklı sağlam çatallar ve yuvarlatılmış uçlar ekstra mukavemet ve dayanıklılık katar ve palete kolay giriş sağlar.

 

Net görüş sağlayan tasarım çatal uçlarını ve çalışma bölgesini rahat görmenizi sağlar.Cok yonlu aku bolmesi, farklı kapasitelerde DIN ve BS türündeki aküler için ve kullanıcıların ihtiyaçlarını maksimum düzeyde karşılamak üzere tasarlanmıştır.İki performans seceneği, güvenliği, performans verimliliğini ve üretkenliği artırır.

 

Geniş, askıda katlanır platform arasıra olan uzak mesafe taşımaları için maksimum 6km/h'de operatöre rahat sürüş sağlar.Yerden yukseklik sadece 20mm ve bu ayağınızı kıstırmanızı önler.Benzersiz capraz kol tasarımı, operatör ve makineyi koruyarak engelleri kumanda kolu ve operatörün elinden uzak tutar.

mitsubishi_istif_makinalari_axia_es
mitsubishi_istif_makinalari_axia_es
mitsubishi_istif_makinalari_axia_es

 

 

Şasi ve Gövde

 

 

 

 

Duşuk ağırlık merkezi,

aids stability, for safe operation.Net görüş sağlayan tasarım çatal uçlarını ve çalışma bölgesini rahat görmenizi sağlar.

Özel yalıtılmış şase sayesinde toza, kire ve diğer parçacıklara karşı üstün koruma sağlar.Suya dayanıklı tasarım, elektrik aksanlarını sudan koruyarak, ürünlerin uzun ömürlü olmasını sağlar.

Arac bilgisayarı teşhis sistemi ve arızalı bellek dizini, bakım çalışmalarını hızlandırır ve hasar oluşmasını önler.

mitsubishi_istif_makinalari_axia_es