Mitsubishi > Dizel Forkliftler > TREXiA ES Serisi

mitsubishi_dizel_forkliftler_trexiaTREXiA ES Serisi
Dizel Forklift 
6 tekerli pnömatik şekilli sert lastikler
 - 7.0  ton

Olağanüstü kaldırma performansını sizin için para ve yakıt tasarrufu ile buluşturan TREXIA ES talep edilen uygulamalar için son teknolojidir.

Gövdesindeki turboşarjlı Euro 3B uyumlu dört silindirli motor son derece yüksek güç sağlar ve aynı zamanda emisyon değerleri ile yakıt tüketimini azaltır.

Yüksek sezgisel sürüş... TREXİA, çalışma koşulları ne olursa olsun operatörlerin maksimum potansiyellerini kullanmalarına olanak sağlayan kusursuz, gürültüsüz ve az çaba gerektiren bir performans sağlar...ve daha da fazlasını.

Teknik Bilgiler

Düşük denge tasarımı ters operasyonlar sırasında optimum görüş sağlar.Temiz yanan motor Euro 3B emisyon gereksinimlerini son derece düşük pertikül madde değerleriyle sağlar. Tam performans güvenirlik, sağlar Sağlam tasarım özellikleri-ağır hizmet tipi gövde ağır yükleri kaldırma sırasında oluşacak gerilimleri minimize etmek için güçlendirilmiştir.

Turbo şarjlı dizel motor EURO Stage IIIB standartlarını karşılarken 3.4 L motorun yakıt tasarrufunu ve 5.0 L motorun gücünü sağlar.

Motor koruması standart olarak sürekli RPM değerlerini izler ve düzenler. Gerekli akışkanlar azaldığında hasar riskini azaltmak için güç çıkışını azaltır.

Tam kaplama tekerlek kemerleri önemli parçaları tozdan korur. Erken bozulma riskini ve gürültüyü minimuma indirger.

RapidAccess Özellikleri günlük gözlemler için alet gerektirmeden çabuk sökülebilen zemin ve çelik panellere sahiptir.

Tam süspansiyonlu vinil oturak tam bel desteği ve uzun vardiyalar boyunca sürücüye konfor sağlar.

Düşük ses seviyeli tasarım özellikleri; kauçuk kaplanmış bileşenler, tam izole çelik motor kaputu, sarmal dişliler ve kaplama tekerlek kemerleri.

mitsubishi_dizel_forkliftler_trexia_es
mitsubishi_dizel_forkliftler_trexia_es
mitsubishi_dizel_forkliftler_trexia_es

 

Kilit özellikler

   
Frenler

Vakumlu duo-servo automatik frenler minimum operatör kuvvetiyle düzgün ve güvenli frenleme sağlar.

Sürüş

Kompakt turboşarjlı tam tork dönüştürücü, rampalarda hareket halindeyken ve dışarda ağır paletleri taşırken güçlü hızlanmalarda bile kontrollü dağıtım sağlar.Turbo şarjlı dizel motor EURO Stage IIIB standartlarını karşılarken 3.4 L motorun yakıt tasarrufunu ve 5.0 L motorun gücünü sağlar.

Temiz yanan motor Euro 3B emisyon gereksinimlerini son derece düşük pertikül madde değerleriyle sağlar. Tam performans güvenirlik, sağlar

Integrated Presence System  

   

IPS/IPS2
Dahili Güvenlik 
Şuanki model havuzumuzda Akıllı Güvenlik Sistemi (Integrated Presence Systems) özelliğinin iki versiyonudur. Her ikiside operatör yerinde olmadığında forklift ve asansörün hareketini önler yanısıra gerekli uyarıları da verir. 

IPS2' de ek olarak elektronik el freni sistemi vardır. Koltuk boş olduğunda otomatik uygulanır veya kontrol panelinde tuş yardımıyla manuel olarakta uygulanabilir.